(0) Adet
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Close
  Filters
  Tercihler
  Arama

  Ödeme Seçenekleri

   
  www.heryerdesaglik.com internet sitemizde ve telefonla sipariş hattımızda yararlanabileceğiniz birçok ödeme seçeneği bulunmaktadır.
  • Kredi Kartı
  • Havale / EFT
   www.heryerdesaglik.com veya telefonla sipariş hattından yapacağınız alışverişler için kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz bankaların (TEB, Akbank, YapıKredi, QNB Finansbank) kredi kartlarını kullanarak taksit avantajlarından faydalanabilir, diğer tüm kredi kartları ile tek çekimde ödeme yapabilirsiniz. İnternet mağazamızdan sipariş verirken lütfen kredi kartı bilgilerinizi belirtilen alanlara girin.
   
  Kredi kartı ile Ödeme
  Ödeme ekranına geldiğinizde ödeme seçeneği olarak Kredi Kartını seçiniz. Kredi kartı bilgilerinizi kartın üzerine bulunduğu haliyle ilgili alanlara yazınız. Kredi Kartı Ödemelerinde “3D Secure” olarak şifre girerek güvenli ödeme yapabilirsiniz. 3D ödeme için “3D Secure” seçeneğini tıklayınız. Kozmetik ve takviye gıda ürünlerinde taksit seçeneği bulunmamaktadır.
   
  3D Secure Nedir?
  3-D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir.
   
  3D Secure Neden Güvenlidir?
  3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede kredi kartlarınızın yetkisiz kişiler tarafından internet ortamında kullanması engellenmektedir.
   
  3D Secure ile nasıl alışveriş yapabilirim?
  Sipariş onayla butonuna tıkladığınızda, kredi kartına ilişkin işlem yapılacak bankaya göre form gelecektir. Kullanılan kredi kartı 3D Secure sistemine henüz kayıt edilmemiş ise “Aktivasyon Formu” gelir. Bilgileriniz bankadan doğrulandığı takdirde siparişiniz onaylanır. (3D Secure sayfasının açılması için Pop-Up engelleyicilerinizin kapalı olması gerekmektedir.
   
  Havale veya EFT ile ödemeyi tercih ederseniz ödeme ekranındaki Siparişi Tamamla butonuna tıkladığınızda gelen sayfada çıkan sipariş numarasını havale/EFT işlemlerindeki açıklama kısmına yazmanız gerekmektedir. Gönderdiğiniz tutar en geç 24 saat içinde kontrol edilerek siparişiniz onaylanır. Müşteri Hizmetlerimiz sizi süreçleriniz hakkında bilgilendirmek üzere arayacaktır.

  IBAN NO: TR490001002273900445455001

  ŞUBE ADI; YENİŞEHİR / ANKARA GİRİŞİMCİ ŞUBE

  ŞUBE KODU:2273

  HESAP NO: 90044545-5001