(0) Adet
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Close
  Filters
  Tercihler
  Arama

  Özel Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi

  Olarak görüntüle Izgara Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  Altın Check Up - Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi

  Hayat boyu sağlık için en önemli unsur hastalıkları erken aşamada tespit ederek önlemektir. Yılda bir kez Check Up yaptırarak siz de sevdiklerinizle sağlıklı bir yaşama adım atın. Detaylı bilgi için: 0850 325 50 50 Hastane sayfası: https://lokmanhekim.com.tr/haber/altin-check-up/

  Batık Tırnak Tel Takımı - Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi

  Günlük hayatta en sık karşılaşılan, sosyal hayatı olumsuz yönde etkileyerek yaşam kalitesini düşüren ayak sağlığı problemlerinin başında tırnak batması gelir. Bu hastalık, tırnağın dış köşelerinin yan kısımlarındaki yumuşak doku içerisine gömülerek ağrı, kızarıklık, şişlik ve enfeksiyon oluşması sonucu gelişir. Detaylı bilgilendirme için yetkililerimize 0850 325 50 50 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

  Cilt Mezoterapi - Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi

  Mezoterapi; farmakolojik vitamin, mineral, aminoasit ve enzimlerin karışım halinde ve küçük miktarlarda derinin orta tabakasına (dermise) enjekte edilmesi yöntemidir.Bu yönteme göre ilaçlar, doğrudan patolojinin olduğu ve istenilen bölgeye enjekte edildiği için bütün vücuda dağılmaz ve çok daha az miktarlarda kullanılır.Bu sayede etki gücü artarken yan etki olasılığı azalır. Detaylı bilgilendirme için yetkililerimize 0850 325 50 50 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

  Cilt Prp - Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi

  PRP, hastanın kendi kanının özel bazı işlemlerden geçirildikten sonra DNA aktivatörü ile karıştırılıp yine özel cihazlar sayesinde deriye enjekte edilme işlemidir. Daha uzun süreli bir koruma sağlar. Son yıllarda artık saç mezoterapisi ile saç PRP’si beraber anılmaya başladı. Uygulama materyali hastanın kendi kanından hazırlandığı için hiçbir yan etkisi bulunmaz. Yine lokal anestezi ile yapılan bu işlem de diğer işlemler gibi ağrısızdır. Detaylı bilgilendirme için yetkililerimize 0850 325 50 50 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

  Çocuk Check Up - Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi

  3-15 yaş arası çocuklarımız için "Çocuk Check Up" paketimiz hizmetinizde... Detaylı bilgilendirme için yetkililerimize 0850 325 50 50 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

  Demet Kart

  Sosyal güvencesi olmayan hastalarımızın sağlığı bize emanet. Detaylı bilgi ve randevu için 0850 325 50 50