(0) Adet
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Close
  Filters
  Tercihler
  Arama

  Hakkımızda

  1996 yılından beri sektöre hizmet veren "Her Yerde Sağlık" ekibi 2019 yılı itibariyle dijital dünyanın hayatımıza olan entegrasyonunu sağlık alanına taşıyarak bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde Türkiye ve Dünya'ya sağlık danışmanlığı ve vizyonu verme anlayışıyla yola çıktı.

  İşimizde uzmanız

  Çıktığımız yolda işimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz.

  Teknik olarak gereken en iyi ve kullanıcı dostu uygulamalar ile rekabet gücümüzü artırıp örnek teşkil ederek, fark yaratıyoruz.

  Yüksek memnuniyet için çalışıyoruz

  Hizmet verdiğimiz herkesin, anlaşmalı kurumlarımızdan en memnun şekilde ayrılması için sonuç odaklı çalışır yüksek motivasyonumuzu herkesin paylaşmasını isteriz. Kurumsal stratejilerimiz doğrultusunda aldığımız her karar ve aksiyonun bizi sonuca götürmesine özen gösteririz.

  Yenilikçi ve yaratıcıyız

  Zamanın gerekleri doğrultusunda meraklı, yenilikçi ve araştırmacıyız. Yeni fikirlere destek verir, düşünmeye vakit ayırırız. Problemleri engel değil fırsat olarak görür ve çözmekten zevk alırız. Hatalarımızdan ders alır, fark oluşturmadan geçen her günü boşa geçmiş sayarız.

  Sürekli gelişimi destekleriz

  Ekip olarak sürekli araştırma ve geliştirmeye önem verir, trendleri takip eder, yenilerini oluşturma yolunda elimizden geleni yaparız. Gelişim için geri bildirim verir ve eleştirileri açık yüreklilikle karşılarız.